המדריך לרכישת כספת – סוגי נעילה

סוגי נעילה בכספות

כאשר יש לנו צורך להגן או למנוע גניבה של תכשיטים, כסף, ניירת, מדיה מגנטית, נשק וכדומה, אנו מחפשים כספת או יחידת אחסון חזקה ובעלת נעילה איכותית.

במדריך הבא ננסה לפרט את סוגי הנעילה השונים על מנת להקל עליכם בעת הרכישה.

בחברת פול סנטר ניתן למצוא מגוון כספות שיתאימו לצרכים השונים שיש לבעלי עסק וגם לאנשים פרטיים.

מנגנון מפתח –
נעילה פשוטה ביותר. מנעול מפתח משמש לנעילת כספות לבית ולמשרד. כספות הננעלות באמצעות מפתח ומנעול אינן משמשות לצרכי מיגון משרדים גדולים. לרוב משתמשים במנעול מפתח לצד מנעולים מתקדמים יותר, כאופציה שנייה שמספקת עוד נעילה ואבטחה.

מנגנון מכאני –
מדובר במנעול שמתאים לכספות משרדיות וביתיות. מנעול מכאני מספק אופציית אבטחה נוספת לצד מנגנונים דיגיטלים.

מנגנון נעילה דיגיטלי –
מדובר במנעול שמספק אבטחת ציוד ברמה גבוהה מאד. מנעול דיגיטלי בהחלט מתאים למשרדים, לצד כספות בבית. זהו מנגנון שקל לתפעל אותו באמצעות לוח שליטה קל ונוח, אפשר ליצור בו קוד.

מנגנון קומבינציה –
מדובר במנעול מהדור החדש. מנעול זה מאפשר הגנה על כספות לבית ולמשרד באמצעות לוח מקשים וקוד סודי שתפקידו לנעול את הכספת. כדי לפרוץ את הכספת יש להקיש קוד הידוע רק לבעל הכספת, שהוא גם זה שמגדיר את הקוד.

מנגנון ביומטרי –
מדובר במנעול מהדור החדש. מנעול זה נחוץ בעיקר במשרדים וחברות גדולות, למשל בנקים וחברות פיננסיות. המנעול פועל באמצעות זיהוי טביעת אצבע.

איך נתאים את סוג המנעול לסוג הכספת שאנו צריכים?
הדבר החשוב ביותר הוא שנשיג רמת אבטחה שתתאים למה שמאוחסן בכספת.
אם הכספת מכילה ניירת, או מדיה מגנטית, או תכשיטים, או כסף נוכל לבחור נעילה משולבת של שני סוגי מנגנונים שונים ממגוון הנעילות הקיימות או לבקש ייצור מיוחד רק עבורכם (מיצרנים שמוכנים לעשות זאת ובתוספת תשלום כמובן).

לעיתים, חברות הביטוח יקבעו עבורכם את הנעילה הנדרשת על מנת שיסכימו לבטח את הכספת שלכם והציוד שיש בה.

צוות פול סנטר מאחל לכם קנייה בטוחה ומוצלחת.

המרכז למכונות ספירה, כספות ומשקלים הינה חברה הפועלת בתחום 15 שנים, במהלכן צברה ניסיון ומוניטין רב וביססה את עצמה כחברה המובילה בישראל ביבוא ושיווק, לעסקים, משרדים ולפרטיים.

המרכז מכיל צוות מקצועי, שמטרתו להתאים בין צרכי הלקוח לבין מגוון המוצרים הקיימים אצלנו.
מעבר לכך, קיים צוות מעבדה מקצועי שאמון על אספקת מוצרים תקינים ואיכותיים וכמובן תיקון מהיר במסגרת אחריות על המוצרים.

מאמרים נוספים

מכונה לספירת מטבעות

מחפשים מכונה לספירת מטבעות לעסק שלכם? הגעתם בדיוק למקום הנכון! מכונה לספירה של מטבעות כסף היא אחת המכונות השימושיות ביותר לבתי עסק וניתן לראות אותה

קרא עוד »

מכונה לספירת שטרות

זקוקים למכונה מקצועית לספירת כספים? כדאי שתכירו את המכונה המתקדמת ביותר! השימוש במכונה לספירת שטרות הפך לחובה כיום בכל בית עסק המקבל כספים במזומן. למרות

קרא עוד »

מכונה לספירת כסף

איך לשפר את ספירת הכסף של העובדים שלכם בקופה? בעלי עסקים המקבלים כספים במזומן, נדרשים לבצע ספירה יום יומית של כספים. ב-3 עשורים האחרונים רוב

קרא עוד »

מכונות לספירת שטרות

מחפשים מכונה מקצועית לספירה של שטרות? אתם בדיוק במקום הנכון! מכונות לספירת שטרות הן כלי יעיל ומוכח לספירה מדוייקת של כספים ולזיהוי שטרות מזוייפים הנכנסים

קרא עוד »

רוצים עזרה מהמומחים שלנו?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם