המדריך לרכישת כספת – תפקידה של הכספת המשרדית

תפקידה של הכספת המשרדית

כספת משרדית צריכה גם להיות עמידה במיוחד מפני ניסיונות פריצה, בפני הצפה או שרפה. מסיבות אלה הכספות המשרדיות הן בדרך כלל בעלות דפנות עבות ועשויות מחומרים המעכבים ככל הניתן את חדירת המים או האש לכספת, וכמובן כבדות על מנת למנוע ככל הניתן את העברתן ממקום למקום.

כספת משרדית יכולה להתאים לכל משרד, עסק, סופרים, תחנות דלק, אולמות אירועים וכד’.

כספת משרדית יכולה להכיל מנגנוני נעילה ברמות הגנה שונות (ראו מאמר בנפרד לגבי סוגי נעילה באתר פול סנטר).

כספות משרדיות משמשות להגנה על פריטים כמו: מסמכים חשובים ויקרי ערך, פריטי מדיה סודיים, התקנים ניידים וכד’. כספת משרדית מאפשרת מצד אחד, גישה מיידית לפריטים חשובים, ומאידך, הגנה קבועה על אותם פריטים.

ברוב המשרדים או העסקים יש צורך שוטף בתוכן שנמצא בכספת ומכאן החשיבות להתקנת הכספת בתוך המשרד או העסק ומצד שני ישנו הצורך להגן על המידע באופן מיידי וקבוע ולכן זהו הפתרון והמענה הטובים ביותר.

לכל כספת משרדית איכותית וברמה גבוהה ישנו מפרט המיידע את המשתמש בכספת לגבי מידת העמידות של הכספת המשרדית בפני פריצה, חדירה של מים או אש , משקל הכספת, מידות הכספת, נפח לאחסון ועוד פרמטרים נוספים רבים.

רבים מפרמטרים אלה נקבעים לפי סטנדרטים של תקנים ממשלתיים (שמשמשים בין השאר את המשטרה ואת חברות הביטוח).

מכיוון שרוב הכספות המשרדיות מיועדות לשמירה על פריטים שרגישים לחום ולאש, כגון ניירת ופריטים דיגיטליים שרגישים לחום, דגמי כספות משרדיות רבים כוללים הגנה מוגברת מפני אש וחום.

קיימים מספר תקנים גלובליים לקביעת פרמטרים אלה לכל כספת.

כספת משרדית תמוקם במשרד או בעסק במקום זמין מצד אחד, על מנת לאפשר עבודה תקינה ורצופה ומצד שני לא במיקום בולט מידי על מנת לנסות ולהבטיח כמה שיותר קושי למצוא אותה בעת פריצה.

כספת משרדית יכולה להיות קטנה או גדולה, לפי התוכן שנמצא בתוכה. כדאי לרכוש כספת קטנה במידה וצריך להגן על נפח קטן של ציוד או ניירת ולא לרכוש כספת גדולה באופן אוטומטי, ובכך להקל על אפשרויות מיקומה במשרד או בעסק.

צוות פול סנטר מאחל לכם קנייה בטוחה ומוצלחת.

המרכז למכונות ספירה, כספות ומשקלים הינה חברה הפועלת בתחום 15 שנים, במהלכן צברה ניסיון ומוניטין רב וביססה את עצמה כחברה המובילה בישראל ביבוא ושיווק, לעסקים, משרדים ולפרטיים.

המרכז מכיל צוות מקצועי, שמטרתו להתאים בין צרכי הלקוח לבין מגוון המוצרים הקיימים אצלנו.
מעבר לכך, קיים צוות מעבדה מקצועי שאמון על אספקת מוצרים תקינים ואיכותיים וכמובן תיקון מהיר במסגרת אחריות על המוצרים.

מאמרים נוספים

מכונה לספירת מטבעות

מחפשים מכונה לספירת מטבעות לעסק שלכם? הגעתם בדיוק למקום הנכון! מכונה לספירה של מטבעות כסף היא אחת המכונות השימושיות ביותר לבתי עסק וניתן לראות אותה

קרא עוד »

מכונה לספירת שטרות

זקוקים למכונה מקצועית לספירת כספים? כדאי שתכירו את המכונה המתקדמת ביותר! השימוש במכונה לספירת שטרות הפך לחובה כיום בכל בית עסק המקבל כספים במזומן. למרות

קרא עוד »

מכונה לספירת כסף

איך לשפר את ספירת הכסף של העובדים שלכם בקופה? בעלי עסקים המקבלים כספים במזומן, נדרשים לבצע ספירה יום יומית של כספים. ב-3 עשורים האחרונים רוב

קרא עוד »

מכונות לספירת שטרות

מחפשים מכונה מקצועית לספירה של שטרות? אתם בדיוק במקום הנכון! מכונות לספירת שטרות הן כלי יעיל ומוכח לספירה מדוייקת של כספים ולזיהוי שטרות מזוייפים הנכנסים

קרא עוד »

רוצים עזרה מהמומחים שלנו?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם